Ekolampov.cz

Přístupnost

Internetový portál www.ekolampov.cz je navržen a zpracován s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje pravidla metodik Blind Friendly Web a akceptuje doporučení Best Practice (www.blindfriendly.cz).

Portál je optimalizován pro běžně používané internetové prohlížeče – MSIE 7 a vyšší, Mozilla FireFox, Opera 7 a vyšší a Konqueror, rozlišení obrazovky minimálně 1024x768 bodů (doporučené rozlišení 1280x1024), hloubka barev HighColor, kódování písma UTF-8 (font Verdana, Arial, Helvetica).

Portál je přizpůsoben prohlížení na monitorech stolních počítačů, displejů přenosných zařízení (notebooků, kapesních počítačů a mobilních telefonů) ve zmíněných rozlišeních a umožňují tisk vybraných informací na tiskárnách a odeslání upozornění na danou stránku e-mailem a komunitními weby.

Rozšířené popisky grafických prvků použitých na stránkách umožňují prohlížení stránek také pomocí hlasových čteček stránek pro uživatele se zrakovou vadou (postižením).

VIRTUAL TOUR

VÝBĚR ČLÁNKŮ

Češi odevzdali k recyklaci 727 tun použitých úsporných zářivek

14. 02. 2018 | Komentáře (0)
Domácnosti a firmy v loňském roce sebraly a předaly k recyklaci 727 tun světelných zdrojů, předloni to bylo jen o tunu méně.

Dojemná věrnost labutí

14. 02. 2018 | Komentáře (0)
Labuť (Cygnus) je velký vodní pták velice příbuzný husám, který odjakživa byl a nadále zůstává symbolem krásy.

Přikrmování zvířat v zimě

14. 02. 2018 | Komentáře (0)
Přinášíme vám rady a tipy, jak v chladném počasí zvířatům pomoci.

Chmel otáčivý - Humulus lupulus

13. 02. 2018 | Komentáře (0)
Pivovarnictví, stejně tak jako pěstování této rostliny z čeledi konopovitých, má na našem území dlouholetou tradici.

www.priroda.cz


zavřít
detail