Ekolampov.cz

Přístupnost

Internetový portál www.ekolampov.cz je navržen a zpracován s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje pravidla metodik Blind Friendly Web a akceptuje doporučení Best Practice (www.blindfriendly.cz).

Portál je optimalizován pro běžně používané internetové prohlížeče – MSIE 7 a vyšší, Mozilla FireFox, Opera 7 a vyšší a Konqueror, rozlišení obrazovky minimálně 1024x768 bodů (doporučené rozlišení 1280x1024), hloubka barev HighColor, kódování písma UTF-8 (font Verdana, Arial, Helvetica).

Portál je přizpůsoben prohlížení na monitorech stolních počítačů, displejů přenosných zařízení (notebooků, kapesních počítačů a mobilních telefonů) ve zmíněných rozlišeních a umožňují tisk vybraných informací na tiskárnách a odeslání upozornění na danou stránku e-mailem a komunitními weby.

Rozšířené popisky grafických prvků použitých na stránkách umožňují prohlížení stránek také pomocí hlasových čteček stránek pro uživatele se zrakovou vadou (postižením).

VIRTUAL TOUR

VÝBĚR ČLÁNKŮ

Zima se pomalu blíží. Jak ušetřit za vytápění?

25. 10. 2017 | Komentáře (0)
Topení patří k největším výdajům domácnosti. Náklady za vytápění se u průměrného rodinného domu či bytu vyšplhají ročně k desetitisícovým částkám.

Zodpovědný kolektivní systém pomáhá lidem i přírodě

25. 10. 2017 | Komentáře (0)
Drtivé většině české populace nepřijde nic zvláštního na tom, že například papír nebo sklo nosíme do ...

Proč pít vodu z vodovodu?

24. 10. 2017 | Komentáře (0)
Také vám připadá hloupé nosit každý den z obchodu několik lahví s vodou?

Finance a chod domácnosti – na co si kde půjčit?

23. 10. 2017 | Komentáře (0)
V červenci letošního roku se vyšplhal dluh českých domácností na 1483 miliard korun. Patří i vaše domácnost k těm zadluženým?

www.priroda.cz


zavřít
detail